O nas

Nazywam się Kamil Staciwa i dbam o Wasze samochody

W KamPro pracuje na stanowisku właściela, detailera, sekretarki, aplikatora folii, fotografa w skrócie 99% rzeczy wykonuje sam.

W tej branży nie chodzi o ilość przerobionych aut a o ilość zadowolnych klientów, Tego się trzymam od początku mojej przygody z detailingiem i z każdym nowym zleceniem podnosze sobie poprzeczkę wyżej żeby po prostu dążyć do perfekcji.

Jestem firmą dla Was i Waszych aut dla tych co cenią rzetelność, jakość i bezpieczeństwo Czuje ogromną dumę oraz satysfakcję widząc Wasze uśmiechy podczas odbioru auta. To jest to uczcie, którego nie da się kupić. Cieszę się, że jesteście bo KamPro Detailing nie tworzę sam tylko z Wami drodzy klienci Najlepsze w tym wszystkim jest to, że z większością z Was teraz się dobrze kumplujemy czy przyjaźnimy i KamPro to nie relacja między firma/ klient a relacja człowiek a człowiek.

Profesjonalne studio kosmetyki samochodowej KamPro Detailing to miejsce stworzone z pasji i miłości do motoryzacji, w którym Twoje auto otrzyma to co najlepsze.

W mojej firmie każde auto traktowane jest w sposób szczególny, indywidualny z dbałością o każdy detal.

Niezależnie jakie posiadasz auto, nowe czy używane, tańsze czy droższe nie ma u nas podziału Skorzystaj z doświadczenia, wiedzy oraz zaangażowania firmy. Indywidualne podejście oraz szeroka gama usług pozwoli Ci wybrać odpowiedni pakiet szyty na miarę Twoich potrzeb.